BioShock

Glorious master race.
Отговори
Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

BioShock

Мнение vvarpпреди 11 години

Последна промяна от vvarp на 17 ное 2007, 11:16, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 11 години

Демото е от известно време в Live и предизвиква обилно слюноотделяне по задаващата се премиера!
Имам чувството,че показаните до сега геймплейни филмчета са с една идея дообработвани и замазвани допълнително!?Иначе всичко е на шест.

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsuпреди 11 години

Туко що станах от 360-то с завъртяна глава...... не за друго а защото НАЙ СЕТНЕ играх Bioshock.Пуснах двд-то с въпросната игра с целта само да я видя защото искам да си я играя през ноща че ще има яка атмосфера ама номера не мина играх към 3 часа през повечето време устата ми беше широко отворена и се страхувах само от това да не си олигавя пад-а... НЯМАМ думи колко голяма ще е тази игра обикалях и разглеждах всичко графиката на HDTV просто е жестока гамеплай-а е плавен супер лесно се свиква и след няма и 15 мин игра почваш яко да се боцкаш с яките инжекцийки просто болна работа :) Противниците изкачат супер рязко (което много радва) и са страшно психопатски боже жената с детската количка с маска на птица и на светло ме оплаши... аз снеаквам за да видя кво точно прави и изведнъж изверга ми се нахвърля с писъци КАСАПСКО! Сега излизам от нас за да не играя искам през ноща да се играе тази лудница надявам се на всички които са пробвали играта да им е харесала така след ден-два мога да напиша още няколко реда :)
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Okamijitsu написа:...жената с детската количка с маска на птица и на светло ме оплаши... аз снеаквам за да видя кво точно прави и изведнъж изверга ми се нахвърля с писъци...
А в количката какво имаше,а?Дето си го дундурка,преди да я обезпокоиш :twisted:

LilScrappy
True Gamer
True Gamer

Мнение LilScrappyпреди 11 години

да си кажа и аз впечатленията
това е играта която ме накара да остана бая време пред кашона след Gears of War
определено си заслужава има куп неща за упгрейди
вмомента съм си добавил към уменията да ставам невидм като стоя неподвижен ( густо е да гледаш баушите как те търсат )
другото което ме радва е че който ме докосне го хваща ток и фърчи на някаде ( тва е важно умение защто идват от всякъде и даже някои изчезват такива ) абе има куп интересни нещица
примерно като се активра алармата е те погнат машинмите има умение което с което ги караш да атакуват противниците ти ( или пък ги хакваш и те ти помагат ) съyд е яко умението като е около тебе големия DADY ( със специално сила го караш да кърти твоите противници )
пак казвам играта е пъна с интересни елементи и съм сигорен че ще се хареса на голяма част от Х360 феновете

Едит:
Но днес за пръв път нещо ми блокира тъпия кашон и както нямах сейв се върнах бая назад и сега пак съм напред но както уменията така и кинтите нещо ми куцат дейба

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Туко що изиграх играта! Меко казано беше великолепна с невероятна визия и най важното НЕПОВТОРИМА атмосфера просто се размазах тия дни с нея... изпипана е почти във всяко едно отношение само физиката е малко зле защото мн пъти като убия някои трепери като ненормален но това не е болка за умиране играта определено си ме изкефи и не се jalqvam че я чаках толкова много! Лично аз и давам 10/10 защото както казах ми хареса във всяко едно отношение ще остане завинаги в сърцето ми като една от най добрите игри които съм играл.
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Спойлват мощно, така че е по-добре да не се гледат :-)

EDIT:
Edge delivers :lol:
Bioshock - 8/10

Потребителски аватар
Mdam
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Mdamпреди 11 години

Ръбове са, няма спор... "Дадохме му най-ниската оценка ева'! Уи рул соу мъч!" :lol:

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 11 години

В редакцията екипа е разделен, но като гледам няма да чукне мах
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Няма значение че не са я оценили на МАХ важен е ФииЛИНГА :)

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 11 години

Понамирисва ми на куцо AI. Като я врътна ще думам.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 11 години

едни и същи изключае по ниския контраст и по-високата яркост на PC версията
PC mustard race

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Okamijitsu написа:king_of_the_universe реално погледнато са малко но това поне на мен не ми попречи да оценq и да се изкефя на играта пък и какви други противници и трябват? Тия са си добре изродски хора машинарийки и Big Daddy-та само не казвайте мутирали животни и подобни глупости но все пак по основателен минус от това в гамеспот че играта засичала на няколко места в началото :nice: което е пълна гавра за мен лично тъй като това става 2-3 пъти и тва е.
Моят Bioshok BSOD edition си забива когато си иска. Вероятността да се крашне достига 99% само когато съм играл повече от половин час без да save-на :-)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 11 години

Okamijitsu написа:king_of_the_universe реално погледнато са малко но това поне на мен не ми попречи да оценq и да се изкефя на играта пък и какви други противници и трябват? Тия са си добре изродски хора машинарийки и Big Daddy-та само не казвайте мутирали животни и подобни глупости но все пак по основателен минус от това в гамеспот че играта засичала на няколко места в началото :nice: което е пълна гавра за мен лично тъй като това става 2-3 пъти и тва е.
Добре, де, играта е уникална, но не и перфектна. Какво лошо има в това да е 9/10 вместо 10/10? :roll:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Mdam
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Mdamпреди 11 години

Аз пък бих казал, че е по-перфектна, отколкото уникална :lol:

Иначе аз съм попадал на 2 много мижави бъга и толкоз, не знам за никакви засичания.

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 11 години

Рядко се пръкват такива невероятни шутъри и ако не си бях приготвил пари за Mass effect, Halo 3 и FIFA 2008 щях да си я взема веднага.

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

vsv написа:FIFA 2008
Що не ги пренасочиш тея пари за Bioshock?

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 11 години

BardoSore написа:
vsv написа:FIFA 2008
Що не ги пренасочиш тея пари за Bioshock?
Или пък новия PES, ако държиш да е футбол :-) .
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 0 госта