Devil May Cry

It only does 8071A06.
Отговори
Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Devil May Cry

Мнение andycoleпреди 7 години

ДмЦ 1 и на мен нещо не ми хареса навремето, може би я играх малко късно - около 2005-2006. Трябваше да започнеш от ДмЦ 3 и после да минеш и ДмЦ 4 :-) ДмЦ 3 е играта с най-велик геймплей в жанра според мен, просто нещата които могат да бъдат правени там са феноменални, в youtube има виртуозни изпълнения.
При ДмЦ-тата го има и моментът че докато не събереш оръжията и не накупиш скиловете и не вдигнеш левъл на различните стилове играта е малко скучна и еднообразна, но като събереш всичко вече става касапницата.

Едит:
Не прочетох в темата че става дума за предстоящия ДмЦ и помислих че werk пише за първата игра от поредицата, с това обяснявам неадекватния си коментар :lol:

Потребителски аватар
werk
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: DmC: "Devil May Cry"

Мнение werkпреди 7 години

Хаха мен единицата ме изкефи доволно много , като изключим ,че е прекалено кратка и се дразних като свърши :mrgreen:

Потребителски аватар
Pchelata
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Pchelataпреди 7 години

andycole написа:ДмЦ 1 и на мен нещо не ми хареса навремето, може би я играх малко късно - около 2005-2006.
Ако ти си я изиграл късно то какво да кажа аз? Играта я започнах днес (сигурно звучи малко смешно след толкова много години),но какво да се прави по-добре късно, от колкото никога.За сега съм със доста добри впечатления въпреки че съм едва в началото,ще видим какви ще са като свърша играта.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 7 години

Единицата ме кефи зверски. Спомням си че я играх преди премиерата на четири цд-та, щото тогава двд печките бяха маса пара. Трябваше да сменям дисковете на определени чаптъри - сейф и рестарт със следващия диск. Запомнил съм го до ден днешен защото....правете си сметката колко се е играло :) Иначе в играта се гонят високите трудности и е напълно възможно да строшите някой друг стик или мебел. Аз така на средата на зимата останах без прозорец в залата ми :) Добре че стана по обяд та имаше време за разправии и майстори
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 7 години

Ще пия валериан преди да я подхвана :D

Шегата настра,а днес в маршрутката ми дойде идеята - дали ако пия "заебин" преди някоя много дразнеща игра ще помогне?

Поправете ме ако греша, ДМЦ скоро ще излиза ХД колекция, нали?
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Devil May Cry

Мнение danailkillerпреди 7 години

Да, има потвърдена DMC колекция за PS3/360, аз самия я чакам с нетърпение, за да си преиграя пак първите три заглавия. (не, че ще е голямо удоволствие да се играе втората част де, но такава е приказката)
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Именно, че и аз чакам нея. Както и Сайлънт хил колекцията, от която само 2ката съм изигравал. (срамувам се от себе си)

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 7 години

Е от колекция има смисъл реално само от 3-ката. Едно е изключително аутдейтната и при наличието на NG, Bayonetta и DMC 3 & 4 просто си е чиста загуба на време да се играе.
Изображение

Потребителски аватар
werk
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение werkпреди 7 години

me3x написа:Аз така на средата на зимата останах без прозорец в залата ми :) Добре че стана по обяд та имаше време за разправии и майстори
Малеееее...И аз си мислех ,че аз се ядосвам много като играя видео игри :? :lol: Хвърлял съм контролери безброй пъти и аз(главно като играя файтъри) ама никога не сум чупил каквото и да е до сега :D
Jeru написа:Е от колекция има смисъл реално само от 3-ката. Едно е изключително аутдейтната и при наличието на NG, Bayonetta и DMC 3 & 4 просто си е чиста загуба на време да се играе.
Е ако това е така то не е ли загуба на време да играеш която и да е HD колекция..всяка игра която преиздават в тези колекции е аутдейтната.Нито ICO ,нито MGS2 или пък Silent Hill 2 са игри от вчера ,но много хора ще си ги купят и ще ги играят за n-ти път :-)

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Някои игри остаряват много по-зле от други. DMC едно беше последната голяма еволюционна стъпка в жанра, но просто всички последвали екшъни развиха адски много нейните идеи и наистина, според мен, няма смисъл човек да се връща към нея, независимо дали я е играл когато й е било времето.

ICO няма алтернатива и е остаряла чудесно. MGS 2 също бих казал, че няма алтернатива и че времето не й се е отразило чак толкова зле, а и в случая говорим за поредица, в която сюжетът е ключов.

Silent Hill 2... жанрът не е мръднал сигурно от SH 1 насам, така че тук аутдейтване реално няма. Освен чисто визуално, но то нали това до голяма степен е и идеята на тия HD преиздания. ;)
Изображение

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

16:9 за мен е главната идея. Фреймрейт проблеми изчистени, където е имало. ХД мазня за бонус. И без това някои от тях на старо за пс2 са си доволно скъпи, 60лв (който е луд ги купува от БГ) за 2 или повече класни игри от миналия ген, които ОЧЕВИДНО са подобрени за да се играят човешки на новите телевизори си струва за мен повече от 60лв за година мулти, което аз няма да играя. :D

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Ти си знаеш. Единствено DMC 3 си струва от тая колекция. DMC може да го играеш само за да се биеш в гърдите после, че не ти е пропуск в гейм културата. Реално е аутдейтнато много и е трудно в днешно време да се оцени какво е направило за жанра. 2 изобщо няма нужда от коментар, камо ли от инвестирано време за игра.
Изображение

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

аз като изпуснал всички игри в тоя жанр може и да го оценя, кво :Р