Super Mario Odyssey

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Super Mario Odyssey

Мнение vvarpпреди 2 години

king_of_the_universe написа: Новият Марио изглежда ужас и безумие, като "оня Соник". Може да е читава игра, ама...ужас!
Има нещо вярно. Освен на кошмарният Sonic 2006, началото мяза на пародия на GTA.
:miyamoto:

Сигурно Коизуми го е стегнала шапката, щото последната му игра, в която нямаше водопродчици и маймуняци беше Majora's Mask (2000). Хубаво са решили да направят нещо с по-застъпени исория, герои, свят, ама точно Mario...

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: Super Mario Odyssey

Мнение king_of_the_universeпреди 2 години

Нека мислим положително. :) Дори "човешкото ниво" се играе Марио-стайл, а и следващите нива са точно Марио-нски. Надявам се човеците да не прелеят в другите нива.

Между другото Марио х ГТА би било ОГРОМЕН хит, съвсем сериозно го казвам. Но Нинти са традиционалисти, няма да посмеят.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Аз също нямам опасения за самият gameplay, ама липсата на фокус няма как да не навреди или най-малкото да не попречи на заглавието да реализира пълния си потенциал. Показаното е прекалено разнородно, противоречиво и като цяло не пасва на концепцията на Марио.

А това, че наблягат на филчета, истории и свръх персонифицирани костенурки и гъби-мухоморки винаги е вредяло - като се почне от Sunshine и се стигне до Galaxy. Затова хич не ме блазни насоката на Одисеята - още повече филмчета, истории и персонажи.

danailkiller написа:Новото Марио наистина изглежда страшно недоклатено от показаното до тук - особено New York локацията изглежда практически трагично; другите локации май всички са по-добре, като оная с плодовете и зеленчуците си е направо чудесна. Но всички индикации сочеха, че това Марио ще е launch заглавие, а сега потенциално вече края на годината.
Точно за това говоря:
Изображение Изображение

Galaxy :bow:, наред с невероятните механики и нива, имаше един обединяващ мотив. Това доведе до тематично целенасочена игра, без това да ограничава свободата на дизайнерите:
http://imgur.com/a/qg5h5

Колкото за отлагането, подозирам, че е защото трябва игра за Коледа, а нямат друго. Да не говорим, че Одисеята по начало е правена за Wii U.

Leach
True Gamer
True Gamer

Мнение Leachпреди 2 години

Единственото обяснение за концептуалната манджа с грозде от трейлъра (поне на визуално ниво), е че историята по някакъв начин ще се върти около разбиване на "бариерата" между Мариовия свят и нашия вследствие смехотворни злини от страна на Браузър :mrgreen: Звучи малко като нещо от Холивудски 3Д блокбъстър, и предвид че миналата година се появиха слухове как Нинтендо имали интерес техни герои да се появят на големия екран в близко бъдеще, не бих изключил възможността да са развили именно една такава една "фабула" в новото Марио. Дано не стане като с "Пиксели". :lol:

Това, разбира се, не променя факта че дебелакът изглежда стряскащо не на място не само в Ню Йорк, но и в някои от другите локации. Конкретно low-poly нивото прилича на нещо което е било натикано в играта, само защото сега е ретро-модерно.

И все пак, изцяло от геймплея зависи дали ще се играе (някой ден).

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

:lol:

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 2 години

Идвах да го пусна :lol:

Mentendo: Y u du dis, crowbcat? :lol:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 2 години

Загорели негра гонят Марио? Day one purchase, bitch! :lol:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 2 години

5 пъти го гледам и не ми омръзва. :D

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

E3 2017

Мнение vvarpпреди 1 година

Gameplay:
https://www.youtube.com/watch?v=_GQGUGe7kDU
https://www.youtube.com/watch?v=f8cyFpns0IE

Има някои интересни механики, но е голяма мешаница, не само като тематика, но и като gameplay. И в крайна сметка не знам доколко може да мине за platformer, където по принцип е силата на екипа. По-скоро бие на екшън-приключение, доста постно при това.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju1968преди 1 година

Играта изглежда много добре, очаквам я точно за рождения ми ден. :)

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 1 година

Изображение
PC mustard race

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 1 година

И тиранозавър.

Евала, че не сготвиха поредния 3D World/Land/NSMB. Разбирам и мнението, че има елемент на манджа с грозде, но нека има малко хаос и промяна. Дано работи и е забавно колкото изглежда.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 1 година

Изображение

:D

Super Mario Sunshine 2

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 1 година

Велико
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 година

:miyamoto:

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 9 месеца

Почти не съм писал по темата, но аз взех играта още на ден първи и така със страшен устрем я започнах... ииии чак оня ден я превъртях.

Не мога да обясня защо, но след първите 2-3 свята и бързо-бързо си загубих устрема и накрая вече последните 3 ги мъчих със седмици да се наканя да седна да ги играя. Дори последният свят дотолкова исках просто да го мина, че не си играх да събирам нито странични луни, ни нищо.

Но така де, поне основното изиграване е готово, интересното е, че отключва доста интересни и костюми и допълнителни странични занимания (и един цял свят с доста странични занимания в него) след това. Тоест са си предвидили по-оформен end-game спрямо другите Марио игри, където само дообираш нещата и отключваш последният свят.

Не знам дали бих се хванал да ги довършвам последните задачи скоро де (или въобще), но ми е малко странно, че като цяло доста трудно се хващам да играя на Switch-а - особено с липсата на големи заглавия, които да ме дърпат към него. Дали и при вас е така?
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 9 месеца

Честно казано на мен Super Mario World 3D ми влезна по-добре от Super Mario Odyssey.
Не че не се въртя за луни де, най-редовно даже.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 0 госта