Често задавани въпроси » Nintendo Switch

Потърси преди да питаш!!
Потребителски аватар
Medunek
True Gamer
True Gamer
Регистриран преди: 12 години

Re: Nintendo Switch

Мнение Medunek3 години

Аз по-скоро бих си купил Bomberman и 1-2 Switch дигитални, Zelda-та искам да я пипна :D

Потребителски аватар
ZaG
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 14 години

Мнение ZaG3 години

ZELDAAAA! В пулсар и озоне, еднакви цени, имат лимитед едишъна (без меча за жалост). Гогогого!
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Chakan
Console Fanatic
Console Fanatic
Регистриран преди: 9 години

Мнение Chakan3 години

139 лв за Wii U версия? Whaaaaaaaa?
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
ZaG
Console Master
Console Master

Мнение ZaG3 години

Обърках се, това е някакъв едишън като зе европа - само с меча и подбрани ост.

Аз съм доволен честно казано.
125лв е ВииЮ версията в пулсар
едит: оф да това е с намалението... Странно защо е на цената на пс4 игра...
Изображение

Потребителски аватар
marchisio_
True Gamer
True Gamer
Регистриран преди: 5 години

Мнение marchisio_3 години

Евала на пичовете от Пулсар, че са пуснали и Ю версията. И само на мен ли ми се струва, или обложката е много по готина от тази за Суич ?

Потребителски аватар
Medunek
True Gamer
True Gamer

Мнение Medunek3 години

Поръчах стандартния едишън, меча не ме блазни, предпочитах чантичката...

Потребителски аватар
ZaG
Console Master
Console Master

Re: Купуване на Switch

Мнение ZaG3 години

Про контрольор - 160 кинта, пълна дивотия :crazy: (не че не поръчах ама все пак)
Незнам наще хора ли решиха че ще е вървежен хардуер и сложиха надценка на всичко или просто цените за увропа са такива гейски ама от 70 долара/евро на 160лв... айде бе
Изображение

Потребителски аватар
Medunek
True Gamer
True Gamer

Мнение Medunek3 години

Днес питах в Озон как смятат да процедират с доставките на Switch-а, с оглед на това че 03.03. е национален празник и почивен ден. Казаха ми, че доставките за София ще се извършват през почивните дни, тъй като ползват вътрешни куриери за целта, но поръчките за страната ще се получат след почивните дни. Не е много готино за хората извън София...

Потребителски аватар
ZaG
Console Master
Console Master

Мнение ZaG3 години

Какво имаш предвид под "почивните дни", 3ти специфично ли? Защото на мен ми казаха че на 3ти трябва да пристигне при мен ( в София)....
Изображение

Потребителски аватар
Medunek
True Gamer
True Gamer

Мнение Medunek3 години

Аз питах конкретно за 3-ти. Този, с когото разговарях първо каза - "Доставките ще се извършат след почивните дни, тъй като куриерите няма да работят". Аз попитах в такъв случай дали мога да си получа поръчката в техен офис на 03.03. Отговорът беше - "Да, но ние поръчките за София ще ги изпълним още през почивните дни, тъй като ползваме вътрешни куриери."
Предполагам, че се застраховат ако не смогнат с всички поръчки за 03.03. Също предполагам, че ще ги изпълняват по реда на постъпването им, а ние би трбвало да сме доста напред в списъка, моят преордър е от 13.01.

ЕДИТ: А най-добре ще е да направят едно парти с midnight launch и да ги раздадат на 03.03 в 0:00ч. Така беше с преордъра на Uncharted 4.
Последна промяна от Medunek на 30 яну 2017, 18:19, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ZaG
Console Master
Console Master

Мнение ZaG3 години

Ae на мен ако не могат на 3ти да ми я доставят за кво ми е тоя преордер. Ще ида до магазина ще си я купя. И да си я взема от техен офис пак ме устройва. Стига на 3ти да мога да играя. Аз пак ще им пиша като наближи времето де. Иначе за 1 ден не знам колко поръчки трябва да имат за да не смогнат, съмнява ме нинтендовска конзола на ден първи да продаде толкова бройки и то само в София
Изображение

Потребителски аватар
Medunek
True Gamer
True Gamer

Мнение Medunek3 години

И мен ме съмнява, ама ще видим. Най-вероятно като наближи датата ще ни прозвънят по телефоните, за да потвърдим преордърите и тогава ще ги уточним тези детайли.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение Dementius3 години

ZaG написа: Иначе за 1 ден не знам колко поръчки трябва да имат за да не смогнат, съмнява ме нинтендовска конзола на ден първи да продаде толкова бройки и то само в София
Така е, но не се знае колко бройки са им пратили. Май са произвели само няколко милиона конзоли за момента и съответно някакъв малък процент от тях се пращат към България.

Аз взех че преордърнах днес и като наближи датата ще им кажа да ми я пратят експресно на същия ден (5 кинта), или направо ще мина през офис да си я събера. То иначе малко се обезсмислят нещата, защото уикенда може и да не я достави там с която куриерска фирма работят.

Потребителски аватар
danailkiller
Console Master
Console Master

Мнение danailkiller3 години

Dementius написа:Май са произвели само няколко милиона конзоли за момента...
Вече от много места се чу, че наистина за launch-а ще има само няколко милиона конзоли за цял свят, и се очаква някакъв кошмар да бъде с бройките в първите няколко месеца. Естествено нищо не мога да кажа за това колко ще донесат за България, но моята идея просто да си я купя от магазина като ходя до Щатите може и да не се получи :). Поне не и близко до старта де...
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
ZaG
Console Master
Console Master

Мнение ZaG3 години

Аз мисля че трябва да сме ок. Тук търсенето на нинтендо не е толкова голямо, все ще имат 30-40 бройки из между озон и пулсар.
Изображение

Потребителски аватар
Ju1968
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Мнение Ju19683 години

Нинтендо потвърдиха, че първото пускане е от общо 2 милиона бройки.

Потребителски аватар
danailkiller
Console Master
Console Master

Ju1968 написа:Нинтендо потвърдиха, че първото пускане е от общо 2 милиона бройки.
Nintendo както обикновено си правят техните си глупости. Дори най-простият анализатор ще им каже, че това е крайно недостатъчна бройка дори pre-order-ите да покрие... ех тая човешката глупост мамка му!

Потребителски аватар
ZaG
Console Master
Console Master

Мнение ZaG3 години

2мил бройки няма да стигнат само за САЩ. Друг е въпроса че за нещастие това си е валидна маркетингова стратегия която чест се оказва успешна (или поне така съм чел) Липсата на наличност генерира допълнително търсене, защото след като даден продукт се е изчерпил то следователно е добър и успешен и има смисъл да се купи. Ментално се подготвих че може и да остана без цвъчка на 3ти ама да видим :D

Eдит: някой мисли ли да пробва Бомберман-а ?
Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Console Master
Console Master

ZaG написа:Някой мисли ли да пробва Бомберман-а ?
Аз мислех, защото навремето много съм го играл на множество платформи, но до тук всички, които са го пробвали казват, че не е нищо особено и по никакъв повод не заслужава пълна цена. Така, че май-май ще го пропусна и аз.

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 15 години

Мнение vsv3 години

Ще свършат за нула време първите бройки, търсенето ще стане още по-главоломно поради липсата на продукта, след това ще се подготви втората партида, но този път ще се добави някой евтин аксесоар (от типа слушалки за 2 лева, които ще ги продадат за 10 лева, образно казано) за да качи цената още, защото загорелите фенове останали с празни ръце ще изкупят каквото им се поднесе поради замъгленото съзнание. Това е все едно да пуснат зрънчо, хората да го харесат, да сложат след това една играчка и продуктът става по-скъп а тази играчка не струва и половината от завишаването!

Кой е онлайн