Devil May Cry 5

It only does 8071A06.
Отговори
Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Devil May Cry 5

Мнение vvarpпреди 7 месеца

niki_ написа:
преди 7 месеца
[...] DMC-то също технически и геймплейно ми се вижда топ, НО какъв беше тоя арт стил char дизайн бе? И след това излиза и ми обяснявала "Искахте истински наследник на DMC 4 , чухме ви !" :lol: :lol: :lol:
Мен ми приличаше на продължение на Ninja Theory DMC-то...
me3x написа:
преди 7 месеца
[...] За Девила притеснения нямам никакви от видяното. Колкото до Данте - ще е плеъбъл.
Това Данте ли е накрая? Мяза на бездомник... Ясно, че това не е най-важното, ама не си ли научиха урока след DmC и Resident 7? Въпреки, че като гледам що за ръбаци са Ицуно и продуцентът, нещата са ясни :facepalm:

А песента :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=8k6GC5NtuAg

Виж, при демоните, кичът и уродливостта са на място. А gameplay-но, вярно се очертава доста добре. Тъй че, ако моднат уродливците и чалгата,
:hype:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: Devil May Cry 5

Мнение king_of_the_universeпреди 7 месеца

Данте трябва да е, иначе Капком ще ги одерат живи. В интерес на истината, трейлърът наистина навява спомени за ДМС4 - лекенце (Неро) в началото с различен стил (в 5 механична вместо демонска ръка, за да е по-достоверно), след което минава истинският Данте да му оправя бакиите. :) Даже има и пухкава Байонета, няма да е лошо да е плейъбъл.

Много се народиха тия с изкуствените ръце - Киро Секиро, Дантелий, пък сигурно и Сайбърпънка - там ще има страхотии, жалко, че геймплеят им не го прави Платината. :)
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 7 месеца

king_of_the_universe написа:
преди 7 месеца
... и граф Данте (както писах, точно на продължение на 4 мяза: леке + Данте + по-сочна Байонета). Дано да я правят Капком като геймплей, а не НТ , които нямат игра с пипнат геймплей. Върхът им като игра за мен е ХСуорда, но и той откъм геймплей бе фиданка.
В Капком се прави от старият DMC екип.

Слуховете за играта от краят на миналата година се се потвърждават:
+ Hideaki Itsuno’s (DMC 2-4) secret project for Capcom is the sequel to the original Devil May Cry series
+ Game has been in development for 2 years as of today. When it will release it will have been in development for 3 years at least. That is actually the highest time a DMC game has been in full production for.
+ Yuji Shimomura is returning as the cutscene director for DMCV. He worked on DMC3, DMC4 and Bayonetta cutscenes.
+Up to 3 playable characters have been suggested for now.
+This is the most serious Dante has been (a "new side" of Dante), of course not counting DMC2. Dante still plays with his enemies and has his usual over the top flair but this game is going to be more personal for him.
+Level design is more open than previous DMC games but not going into Souls or open world territory of level design. Movement outside of combat has been streamlined to match the open nature of the game. The structure is more open to make the experience more "smooth." Immersion is important to the team with this game.

...and more on the leak -> https://www.resetera.com/threads/leak-m ... side.8198/

Според мен играта ще е бетон, радвам се, че поредицата се завръща към по бюджетно продължение :yes:
Единствено арт ситлът не мога да го разбера, след очевидният backlash на феновете и обещанието за True DMC продължение.... но от това което видях просто ще го приема като бял кахър, както каза @Ме3x... притесненият нямам

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 7 месеца

Да, НТиъри ги купиха Майкро. Няма да ми липсват особено, но им пожелавам поне да не ги фалират.

Трите плейъбъла са на корицата, само не е сигурно дали третият е Върджил (макар и вероятно), защото в гръб не ми прилича на него (мяза на брудер от ФФ15).

https://www.dualshockers.com/devil-may- ... s-details/

Спомних си и на кого ми прилича новият Неро:

http://pik.bg/%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%81% ... 58658.html

Изображение

Изображение
:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 7 месеца

Само да не е като предната част дето всички мрънкахте по нея и понеже тая сега е от "старите хора" и да почнете да ми се лигавите колко е добра.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Коя предна :smug: Четворката и тя беше с подмладен дедо Ламбо.
Ако не знаеш, дедо Ламбо е новият Чък Норис, няма човек, дето да не мечтае да е като него :lol:

Докато Минджарската DmC, доколкото знам била най-добрата игра на Ninja Theory. И това защото Ицуно и останалите са държали здраво. Неслучайно Минджите не сколасаха нищо с подобен gameplay, нито преди DmC, нито след. A въпросният gameplay, разбира се далеч не може да се сравнява с DMC1, 3 и 4.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 7 месеца

king_of_the_universe написа:
преди 7 месеца
Трите плейъбъла са на корицата, само не е сигурно дали третият е Върджил (макар и вероятно), защото в гръб не ми прилича на него (мяза на брудер от ФФ15).
Ами дано това да са наистина playable играчите, защото подред са:
Данте, Неро и Върджил

Поне според мен основният пак ще си е Неро (като в 4-ката), но може би ще имаме по някой и друг chapter да играем с братята. Иначе каквото се видя от трейлъра именно Върджил отрязва демонската ръка на Неро, затова тая мацка се налага да му направи механична такава.

Ако човек спре точно на нужните кадри доста ясно се вижда и Yamato, и неговите доста специфични протектори на ръцете там когато показват как отрязва ръката на Неро. Да не говорим, че е с традиционният си син trench coat на cover art-а.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Синьото палто е с отрязана ръка:
https://cdn4.dualshockers.com/wp-conten ... KeyArt.jpg

На второ гледане, Ламбо мл. не дразни колкото лекето в четворката; и пак е по-добре от рапона в DmC или озъбения прото-Даню от 2005. Няма да е лошо различните герои да са playable от-до. Нека има.

Най-проблемната част на визията ми се струва осветлението. Хубаво е да е реалистично, но идва прекалено затъмнено за високоскоростен екшън. Като добавим разните свръх ярки ефекти и фойерверки, става дискотека. При Wolf 2 имаше подобен проблем - или нищо не се вижда, или си заслепен.

EDIT:

15 мин. демо

Като изключим дискотеката и рапонджулите,

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 4 месеца

Това е :yes:

Нов трейлър

Иначе, неофициално се чува, че играта е разделена на три части, с отделни нива за Даню и двамата навлека. Уж без рециклажи като в DMC4.

От показаното до момента, дизайнът на нивата и бойните арени изглежда в традициите на поредицата. Очаквах нещо по отворено и разчупено при коридорчетата, свързващи арените. А и малко повече интерактивност при самите арени - в стил Неровия бос от предното демо или Berial в DMC4.

Официалното инфо дава да се разбере, че има мулти, по всяка вероятност кооп. Засега незнайно дали ще са цели мисии, само арени или и двете.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 4 месеца

Жените в играта много грозни, бе. :)

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 4 месеца

Мотоциклет дет' става на два... меча? Fuck yes бе, закривай :D

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Re:

Мнение niki_преди 4 месеца

Е ре- цикллирането от 4-ката беше безсрамно.
Иначе са наляли уж мн в босовете , именно Berial е бил инспирация за боса от демото на Неро, ще видим до къде са го докарали. Но и аз се надявам точно из нивата да имат повече мащаб както се пишеш из лииковете преди да я обявят.
От изтеклата кът сцена на началото на играта, тоя V  изглеждаше палячо спрямо двамата белокоси гъзари, надявам се неговите нива да са по кратки и като нищо , ще залагат на друг тип геймплей, но в ситуацията само гадая.

Наточен съм зверски за играта, само дано не е наистина последна за Данте ( и франчайза ) в този му вид

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Палячото е в играта може би с тази цел:
https://www.eurogamer.net/articles/2018 ... ansactions

То и в ДМС4СЕ ги имаше, ама там никога не съм ги усетил, щото героите са чук.
Последна промяна от king_of_the_universe на 23 сеп 2018, 11:39, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 4 месеца

Това обяснява и грозилките.

Изображение

"Дай 50 кинта за фризьор"

:smug:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Триш, така като я гледам с тоя ботокс и двойна гуша, и за дудук няма да ѝ платя. :)

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 4 месеца

Хаха , моделите са ок.. за дженерик манекените коите са взели за доста от персонажите ( даже Данте може би не е изглеждал по добре от 1-цата), но Триш наистина има много настъпена мутра :lol:
На оная кривата пача от Re7 ми мяза като аура :crazy: :crazy:

Изображение

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 0 госта